नेपालमा आज १५११ संक्रमित, १०८९ निकाेः ११ जनाकाे मृत्यु

३१ भदाै २०७८,काठमाडौँ – नेपालमा  पछिल्लाे २४ घण्टामा पीसीआर र एन्टिजेन विधिबाट गरिएको १५ हजार १ सय ७९ परीक्षणमा १ हजार ५ सय ११ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । यो सँगै नेपालमा कोरोना भाइरसबाट संक्रमित हुनेको संख्या ७ लाख ८१ हजार ९८९ पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ८९ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । हालसम्म निको हुनेको संख्या ७ लाख ४५ हजार २ सय १५ रहेको छ ।

कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या ११ हजार नाघेको छ । बिहीबार थप ११ जनाको कोरोनाबाट मृत्यु भएसँगै कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या ११ हजार १ सय २ पुगेकाे छ ।हालसम्म देशभर ४० लाख ६८ हजार ५९१ नमुनाको पीसीआर परीक्षण भएको छ । क्वारेन्टाइनमा २२० जना रहेका छन् भने आइसोलेसनमा रहनेको संख्या २५ हजार ७७२ रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post स्वास्थ्य मापदण्ड र कार्य ढाँचा पालना गरेर मात्र विधालय खाेल्न पाउने
Next post खुल्न थाले झापाका पर्यटकीय क्षेत्रः बाँसबारी पर्यटन क्षेत्र नयाँ संरचनाले थप आकार्षित बन्याे (भिडियाे सहित)