नेपालमा आज ४४० संक्रमित, ४७४ निकाेः ६ जनाकाे मृत्यु

२४ कार्तिक २०७८, काठमाडौं- पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ४ सय ४० जना कोरोना भाइरसका सङ्क्रमित थपिएका छन् । ६ हजार ८ सय १४ जनामा परीक्षण गर्दा सो संख्यामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा ४ सय ७४ जना कोरोना मुक्त भएका छन् । यस्तै ६ जनाको संक्रमणबाट मृत्यु भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । मन्त्रालयका अनुसार नेपालमा कोरोना सङ्क्रमणमुक्त हुने दर ९७.७ प्रतिशत रहेको छ भने हालसम्म कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ११ हजार ४६० पुगेको छ ।

देशभर हाल ७ हजार ५ सय १९ जना सक्रिय सङ्क्रमित रहेका छन् । जसमध्ये १ सय ८९ जनाको आइसियु र ५३ जनाको भेन्टिलेटरमा उपचार भइरहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post किसानलाई सरकारले राहत दिने कार्यविधि
Next post छटका मुख्य दिन आज देशभरका नदि तथा खाेला नै झिलिमिली (फाेटाे फिचर सहित)