केही दिन यता नेपालमा लगातार संक्रमित संख्या बढ्दैः आज १४४६ जना थपिए

२६ पाैष २०७८, काठमाण्डाैं– नेपालमा गत २४ घण्टामा कोरोना भाइरसका १ हजार ४ सय ४६ संक्रमित थपिएका छन् । विगत लामाे समय पछि अाज पहिलाे पटक ४ अंकमा संक्रमितकाे संख्या देखा परेकाे हाे । देशभर ११ हजार ४ सय २९ जनाको नमूना परीक्षण हुँदा १ हजार ४ सय ४६ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । विगत ५ दिन देखि संक्रमितकाे संख्या बढ्न थालेकाे हाे । हिजाे भन्दा झण्डै एक हजार थाेरैकाे परिक्षण गर्दा समेत अाज ४ सयले बढेकाे छ । सोही अवधिमा २ सय ५५ जना संक्रमण मुक्त भएका छन् । केही दिन यता काेराेना भाइरस संक्रमितकाे संख्या बढ्न थाले पछि सक्रीय संक्रमितकाे संख्या समेत बढेकाे छ । हाल सक्रीय संक्रमितहरूकाे संख्या ६ हजार ७ सय ५५ जना रहेकाे छ ।
यसैगरी आज २ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । नेपालमा हालसम्म नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ६ सय ६ जना पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post माघ १५ गतेसम्म विद्यालय बन्द गर्ने काेभिड संकट व्यवस्थापन समितिकाे निर्णय
Next post सार्वजनिक स्थलमा २५ जना भन्दा धेरै भेला हुन गृह मन्त्रालयबाट राेक