नेपाल आज ६३९ संक्रमित, १६०० निकाेः ३ जनाकाे मृत्यु

४ फाल्गुन २०७८,काठमाडौं– नेपालमा पछिल्लाे समय नयाँ संक्रमित हुनेकाे संख्या घट्न थालेकाे छ । गत २४ घण्टामा ६ सय ३९ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण थपिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ९ हजार ७ सय ५६ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा ६ सय ३९ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा १ हजार ६ सय जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा ३ जनाको मृत्यु भएको छ । याेसँगै नेपालमा हालसम्म काेराेनाका कारण मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ५ जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या १८ हजार २ सय ५१ जनामा झरेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post झापामा अनुदानले चैते धान विस्तार हुँदैः स्थानीय तहमै पकेट कार्याक्रम संचालन
Next post नेपाल आज ५७० संक्रमित, १९९३ निकाेः ६ जनाकाे मृत्यु