२४ घण्टामा देशभर ५३४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, संक्रमण दर दैनिक घट्दाे

१६ पाैष २०७७, काठमाडौँ — पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ५३४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । सं्र २४ घण्टामा ६ हजार पीसीआर परीक्षण भएको छ । हालसम्म १९ लाख ३२ हजार ४ सय ७७ पीसीआर परीक्षण भएका छन् । यो सँगै देशभर संक्रमितको कुल संख्या २ लाख ६० हजार ५ सय ९३ पुगेको छ । सक्रिय संक्रमितको संख्या ६ हजार ३ सय ७८ छ भने क्वारेन्टाइनमा ३ सय ६२ जना रहेकाे जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएकाे छ ।

त्यसैगरी २४ घण्टामा ४४७ जना निको भइ डिस्चार्ज भएका छन् । यो सँगै कोरोनाबाट निको हुनेको संख्या २ लाख ५२ हजार ३५९ पुगेको छ । २४ घण्टामा कोरोनाबाट ९ को मृत्यु भएको छ र हालसम्म कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या १ हजार ८ सय ५६ रहेको छ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नेपालमा संक्रमण दर घट्याे
Next post प्रदेश एकमा दुइ खेमाका नेकपाबीच निलम्बन र बर्खास्त