नेपालमा आज ८०१७ संक्रमित, ५२९२ निकाेः १५ जनाकाे मृत्यु ( स्वास्थ्य मन्त्रालयकाे तालिका सहित)

१३ माघ २०७८, काठमाण्डाैं– नेपालमा काेराेनाकाे तेस्राे लहरका कारण आज ८ हजार १७ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । गत २४ घण्टामा २१ हजार ८ सय ८ जनाकाे नमूना परीक्षण हुँदा ८ हजार १७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । सोही अवधिमा ५ हजार २ सय ९२ जना संक्रमण मुक्त भएका छन् । केही दिन यता काेराेना भाइरस संक्रमितकाे संख्या बढ्न थाले पछि सक्रीय संक्रमितकाे संख्या समेत बढेकाे छ । हाल सक्रीय संक्रमितहरूकाे संख्या ९० हजार ५ सय ७६ जना पुगेकाे छ । आज नेपालमा १५ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । याेसँगै नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ६ सय ८७ पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post हात्तीको आक्रमणबाट दमकमा एकजनाकाे मृत्यु
Next post झापामा पहिलो पटक प्राङगरिक खेती गर्ने किसानलाई अर्गानिक प्रमाणपत्र (फाेटाे फिचर सहित)