नेपालमा आज १५८ संक्रमित,३५४ निकाेः २ जनाकाे मृत्यु

१७ फाल्गुन २०७८,काठमाडौं– नेपालमा केही दिन यता संक्रमणकाे संख्या घट्न थालेकाे छ । नेपालमा गत २४ घण्टामा १ सय ५८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण थपिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ६ हजार ५ सय ४ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा १ सय ५८ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा  ३ सय  ५४ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा २ जनाको मृत्यु भएको छ । याेसँगै नेपालमा हालसम्म काेराेनाका कारण मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ३८ जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या ८ हजार २ सय ३५ जनामा झरेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post मल नपाउँदा झापाका किसान समस्यामाः धेरै खेती बाँझै
Next post सुपारीको सुल्फाले रोजगारीः खेर गइरहेकाे सुल्फाबाट राम्राे आम्दानी (फाेटाे फिचर सहित)