नेपालमा आज ८ संक्रमित, २१० निकाे

१२ चैत्र २०७८,काठमाडौं– नेपालमा तेस्राे भेरियन्ट अाए यता अाज संक्रमित संख्या पहिलाे पटक एकल अंकमा सिमित बनेकाे छ ।  गत २४ घण्टामा ८ जनामा मात्र कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएकाे छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार २ हजार ६ सय ५५ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा ८ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा  २ सय  १० जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा कसैले पनि ज्यान गुमाउनु परेकाे छैन । हालसम्म काेराेनाका कारण नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ५१ जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या १ हजार ७ सय ५८ जनामा झरेकाे छ । याे संख्या पछिल्लाे केही समय यता दिनहूँ घट्नेक्रममा रहेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post दमक गोल्ड कप तेस्रो दिनः बागमतीलाई हराउँदै मनाङ मस्र्याङ्दी विजयी (फाेटाे /भिडियाे फिचर सहित)
Next post दमक गाेल्ड कप चाैथाे दिनः गोर्खा व्याइज सेमिफाइनलमा (फाेटाे फिचर सहित)