त्रिभूवन आर्मी झापा गोल्डकपको फाइनलमा प्रवेश (फाेटाे फिचर सहित)

२७ फाल्गुण २०७८, झापा– झापामा जारी पाँचौं संस्करणको झापा गोल्डको आज भएको खेलमा त्रिभुवन आर्मी फुटबल क्लब फाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।  सातदोबाटो युथ क्लबलाई ४–१ गोल अन्तरले पराजित गर्दै आर्मीले फाइनलको यात्रा तय गरेको हो । आर्मीका लागि सुमन अर्याल, सन्तोष तामाङ र टेकबहादुर बुढाथोकीले गोल गरेका छन् । यस्तै सातदोबाटोले एक गोल मात्र फर्काउन सफल भयो ।


खेलको २७औँ मिनेटमा सन्तोष तामाङले प्रहार गरेको फ्रि किकमा सुमनले गोल गरे । पहिलो हाफको थप समयमा सातदोबाटोले गोल फर्कायो । उसका लागि सुशील राईको क्रसमा दिपकराजसिंह ठकुरीले गोल गरे । दोस्रो हाफमा आर्मीले ३ गोल थप्यो ।
६० औँ मिनेटमा आर्मीका सन्तोष तामाङले गोल गर्दै खेललाई २–१ मा पुर्याएका छन् । ८० औँ मिनेटमा नवयुग श्रेष्ठको हेडरमा टेकबहादुर बुढाथोकीले गोल गर्दै सातदोबाटोसँग फराकिलो अन्तर बनाए । ८४ औँ मिनेटमा टेकबहादुरले व्यक्तिगत दोस्रो तथा टोलीका लागि चौथो गोल गरे । उनले कमलबहादुर थापाको पासमा गोल गरेका हुन् ।

आज भएको खेलको प्लेयर अफ द म्याच सन्तोष तामाङ तामाङ भएका छन् । उहाँले नगद ९ हजार ९९९ रुपैयाँ पुरस्कार पाउनु भएको छ । भोलि हुने अन्तिम सेमिफाइनल खेल झापा–११ फुटबल क्लब र संकटा क्लबबीच हुनेछ । आर्मीले अब शनिबारको विजेतासँग फाइनलमा प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । आर्मी लगातार चौथोपटक फाइनल प्रवेश गरेको हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post शसस्त्र प्रहरी पकली विजयी (फाेटाे फिचर सहित)
Next post नेपालमा आज ७७ संक्रमित, १८९ निकाेः १ जनाकाे मृत्यु