एकै दिनमा सुनकाे मुल्यमा भारी गिरावट

२६ पाैष २०७७, काठमाडौं- स्थानीय बजारमा आज एकै दनि सुनको मूल्य २ हजार ३ सय ओरालो लागेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासङ्घले आजका लागि तोकेको मूल्यअनुसार छापावाला सुन प्रतितोला रु ९३ हजार छ ।

प्रतितोला रु ९५ हजार ३०० मा शुक्रबार कारोवार भएको छापावाला सुन आज प्रतितोला रु दुई हजार ३०० ले ओरालो लागेर रु ९३ हजार कायम भएको हाे । यस्तै तेजाबी सुन अाइतबारका लागि प्रतितोला रु ९२ हजार ५०० तोकिएको छ ।

प्रतितोला रु ९४ हजार ८०० मा शुक्रबार कारोवार भएको थियो । यस्तै चाँदीको मूल्य प्रतितोला रु एक हजार २७० मा कारोवार हुने गरी मूल्य निर्धारण भएको छ । चाँदी प्रतितोला शुक्रबार रु एक हजार ३३० मा कारोवार भएको थियो । चाँदी तोलामा रु ६० ले घटेको हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नेपालमा निकाे हुने बढ्दै, आज पनि ५१३ जना निकाे
Next post पुष्पालाई ढाका म्याराथनमा स्वर्ण प्राप्त