अभावकाबीच हाेटलमा खाेप भेटियाेः कसरी पुग्याे छानविन गर्न माग

 १५ श्रावण २०७८, झापा– बिर्तामोड नगरपालिकामा शुक्रबार हाेटलमा कोरोनाविरुद्धको खोप भेटिएकाे विषयमा छानबिन गर्न समिति बनाउन प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्रवणकुमार तिमिल्सिनाले निर्देशन दिनु भएकाे छ ।

नागरिकले खोप नपाइरहेको अवस्थामा कोरोनाविरुद्धको २ सय डोज खोप होटलमा किन लगियाे भन्ने विषयमा सत्यतथ्य सार्वजनिक गर्ने गरी छानबिन समिति बनाउन भनेको प्रजिअ तिमिल्सिनाले जानकारी दिनु भयाे । ्र

विर्तामाेड नगरपालिकामा खाेप लगाउन दिनभर घाममा मानिसहरू लाइन लाग्दै गर्दा खाेपकाे अभाव देखाउँदै हाेटलमा खाेप पुर्याउने कार्यमा केही शंका रहेकाे बताइएकाे छ । ‘होटलमा खोप फेला पर्नु गम्भीर गल्ती हो । होटलमा कुन प्रयोजनका लागि खोप लगिएको हो, सत्यतथ्य छानबिन हुन जरुरी छ’ तिमिल्सिनाले भन्नु भयाे,‘छानबिन समितिले सबै कुराको अध्ययन गरेर छानबिन प्रतिवेदन सार्वजनिक गरोस् । यदि कसैले गल्ती गरेको पुष्टी भए दोषी देखिएकाहरुलाई कारबाही हुन्छ ।’

१२ गतेदेखि सञ्चालन भएको खोप कार्यक्रमका लागि झापामा ६२ हजारभन्दा बढी डोज खोप प्राप्त भएको छ । तर कतिपय पालिकाले खाेप कार्याक्रम तालिका अघि नै खाेप सकिएकाले खाेप कार्यक्रम राेकिएकाे सूचना जारी गरेकाे छ । झापाकाे अर्जुनधारा र दमक नगरपालिकाले ताेकिएकाे तालिका पूर्व नै खाेप सकिएकाे सूचना जारी गरिसकेकाे छ । यता पालाे पर्खिएका नागरिकले तत्काल खाेप दिलाउन र हाेटल, हाेटल खाेप लाने र जवरजस्ती खाेप उठाउने जनप्रतिनिधिलाइ समेत कार्वाही गर्न माग गरेका छन् ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नेपालमा थप ३६११ संक्रमित, १८१६ निकाेः२७ जनकाे मृत्यु
Next post नेपालमा आज ३१०६ संक्रमित,१९१६ निकाेः १६ जनाकाे मृत्यु