नेपालमा आज २००४ संक्रमित, १८४६ निकाेः १६ जनाकाे मृत्यु

१७ भदाै २०७८, काठमाडौँ – पछिल्लो २४ घण्टामा २ हजार ४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १० हजार ६ सय ५८ पीसीआर परीक्षणमा बिहीबार थप १ हजार ६ सय १९ जनामा संक्रमण तथा एन्टिजेन विधिद्वारा गरिएको ३ हजार ९ सय ९२ परीक्षणबाट ३ सय ८५ जनामा पोजिटिभ देखिएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमण हुनेको संख्या ७ लाख ६५ हजार ९ सय १४ पुगेको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ८ सय ४६ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । हालसम्म नेपालमा कोरोनामुक्त हुनेको संख्या ७ लाख २१ हजार १ सय ८२ छ । नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट थप १६ जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाबाट मृत्यु हुने‍को संख्या १० हजार ७ सय ८६ पुगेको छ । नेपालमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमितको संख्या ३३ हजार ९४६ रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post च्याउको माग बढ्योः काेराेना कहरले उत्पादनमा भने ह्रास (भिडियाे सहित)
Next post कसरी हुन्छ दिउँसै कन्काइकाे बाढीबाट काठ तस्करी? (लाइभ भिडियाे सहित)