४ दिन यता नेपालमा संक्रमितकाे संख्या बढ्दैः आज ११७६ जना थपिए

२५ पाैष २०७८, काठमाण्डाैं– नेपालमा गत २४ घण्टामा कोरोना भाइरसका १ हजार १ सय ७६ संक्रमित थपिएका छन् । विगत लामाे समय पछि अाज पहिलाे पटक ४ अंकमा संक्रमितकाे संख्या देखा परेकाे हाे । देशभर १२ हजार ६ सय ३२ जनाको नमूना परीक्षण हुँदा १ हजार १ सय ७६ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । विगत ४ दिन देखि संक्रमितकाे संख्या बढ्न थालेकाे हाे । सोही अवधिमा २ सय २४ जना संक्रमण मुक्त भएका छन् । केही दिन यता काेराेना भाइरस संक्रमितकाे संख्या बढ्न थाले पछि सक्रीय संक्रमितकाे संख्या समेत बढेकाे छ । हाल सक्रीय संक्रमितहरूकाे संख्या ६ हजार ७ सय ५५ जना रहेकाे छ ।
यसैगरी आज २ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । नेपालमा हालसम्म नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ६ सय ४ जना पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नेपालमा आज ९४४ संक्रमित, २९७ निकाे
Next post माघ १५ गतेसम्म विद्यालय बन्द गर्ने काेभिड संकट व्यवस्थापन समितिकाे निर्णय