टेम्के धरानले जित्यो प्रदेश स्तरीय प्रथम अध्यक्ष कप (फाेटाे फिचर सहित)

३ चैत्र २०७८/डिकेश लामा
झापाको कमल गाउँपालिकामा जारी प्रदेश स्तरीय प्रथम अध्यक्ष फुटवल कपको फाइनल धरानको टेम्के फुटवल क्लवले जितेको छ । सुनसरीको शसस्त्र प्रहरी पकली टीमलाई ०–१ गोलको अन्तरमा टेम्के धरान विजयी बनेको हो । खेलको ४६ औं मिनेटमा जर्सी नम्बर २० का रोमन लिम्बुले गरेको गोल नै टेम्केका लागि निर्णायक गोल बन्न सफल भयो । लिम्बु खेलको म्यान अफ द म्याच समेत घोषित हुनु भएको छ ।


खेलमा विजयी टेम्के धरानको तर्फबाट उत्कृष्ट गोल किपरमा प्रविन लिम्बु, स्टाइकरमा आकाश राई, र कोचमा जोगिन मरिक घोषित भई नगद सहित ट्रफी पुरस्कार पाएका छन् । यस्तै उपविजेता टीम शसस्त्र प्रहरीका तर्फबाट उत्कृष्ट डिफेन्स, मिड फिल्डर र खेल अवधिका उत्कृष्ट खेलाडीमा क्रमशः दिवश गिरी, शैलेन्द्र राई र रोमन भूजेल घोषित भई पुरस्कृत भएका छन् ।


खेलमा विजयी टिमले २ लाख र उपविजेता टिमले १ लाख नगद सहित ट्रफी र मेडल कमल गाऊँपालिकाकी अध्यक्ष मेनुका काफ्लले सहितका अतिथिहरुले प्रदान गर्नु भएको छ । समापन खेल पूर्व आन्तरिक तथा कानुन मन्त्री प्रदेश सांसद हिक्तम कार्कीको प्रमुख आथित्यमा समापन भएको छ । कमल गाउँपालिका खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा भएको खेलमा झापा, मोरङ्ग, सुनसरी, इलाम, धनकुटा र झापाका ८ वटा टीमको सहभागिता रहेको खेल संयाेजक तेजकुमार राईले बताउनु भयाे ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post हुलाकी सडक खण्डको आधा दर्जन पुल धमाधम बन्दैः कन्काई र विरीङ्ग बाहेक अन्य पुल यसै बर्ष निर्माण सकिने (फाेटाे फिचर सहित)
Next post नेपालमा आज २७ संक्रमित, २२० निकाे