आज देखि बढ्याे भाडा दर (कहाँ कति सूची सहित)

२० चैत्र २०७८,काठमाडौँ – आइतबारदेखि सार्वजनिक तथा मालबाहक सवारीसाधनको भाडा बढेको छ । यातायात व्यवस्था विभागले आइतबार नै भाडादरको सूची सार्वजनिक गरेको छ । जसअनुसार एक प्रदेशबाट अर्कोमा सञ्चालन हुने सार्वजनिक यात्रुबाहक सवारीसाधनको भाडादर १० प्रतिशतले वृद्धि भएको छ । त्यस्तै पहाडी बाटोमा चल्ने मालबाहक सवारीसाधनको भाडादर १३ प्रतिशतले बृद्धि भएकाे छ । यस्तै तराईमा सञ्चालन हुने मालबाहक सवारीको भाडादर १५ प्रतिशतले बढेको छ । विभागका महानिर्देशक नमराज घिमिरेले नयाँ भाडादर आइतबारबाटै लागू भएको बताउनु भएकाे छ । यसैगरी अब इन्धनको मूल्य ५ प्रतशितभन्दा धेरैले घटबढ भएमा सो अनुसार स्वचालित प्रणालीबाट मूल्य समायोजन हुने भएको छ ।

नयाँ भाडा दर हेर्न तलकाे लिंक थिच्नुहाेस् ।

bus vada

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नेपालमा आज २३ संक्रमित, ६६ निको
Next post नेपालमा आज ३३ संक्रमित, ८९ निको