अव नेपालमा साढे ६ हजार मात्र संक्रमित

१२ पाैष २०७७, काठमाडौं– नेपालमा अव साढे ६ हजार हाराहारीमा मात्र सक्रीय संक्रमित रहेका छन् । हाल ६ हजार ४ सय ९३ जना मात्र सक्रीय संक्रमित रहेका छन् भने ३ सय ६९ जना क्वारेन्टाइनमा रहेका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टा पछिल्लो १४ घण्टामा ४ सय ८१ जना संक्रमित थपिएका छन् । ३ हजार ८ सय २८ जनाकाे परिक्षण गर्दा ४ सय ८१ जनामा संक्रमण देखा परेकाे हाे । पछिल्लाे समय संक्रमणकाे संख्या दिन प्रति दिन घट्नेक्रममा रहेकाे छ । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा ६ जनाको मृत्यु भएसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या १ हजार ८ सय २५ पुगेको छ ।

यसैगरी अाज ७ सय ३१ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । याे सँगै नेपालमा २ लाख ४९ हजार ८६३ जनाले काेराेना भाइरस माथि विजय प्राप्त गरेकाे स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालया प्रवक्ता डाक्टर जागेश्वर गौतमले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post कोभिडविरूद्ध प्रभावकारी हुनसक्ने नयाँ औषधिको बेलायतमा परीक्षण गरिँदै
Next post कोरोना भाइरस युरोप: सदस्य राष्ट्रहरूमा खोप दिन सुरु