नेपालमा आज ५ संक्रमित जम्मा सक्रीय संख्या अव २३० मात्र

१७ वैशाख २०७९,काठमाडौं–  नेपालमा संक्रमितकाे संख्या तेस्राे भेरियन्ट यता पहिलाे पटक एक अंकमा झरेकाे छ । पछिल्लाे २४ घण्टामा ५ जनामा मात्र कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार २ हजार  २ सय १४ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा ५  जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लो २४ घण्टामा १७  जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लो ३ साता यता काेराेनाकै कारण कसैले पनि ज्यान गुमाउनु परेको छैन । हालसम्म कोरोनाका कारण नेपालमा मृत्यु हुनेको संख्या ११ हजार ९ सय ५१ जना पुगेको छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या २ सय ३० जनामा झरेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post झापा गाउँपालिकामा सबै पार्टी गरे एकैस्थानबाट गरे फरक फरक विकासका कुरा
Next post झापामा रोकिएन मुख्य दलहरुबाटै आचारसंहिता उल्लघंन (फाेटाे फिचर सहित)