नेपालमा आज २ जनाकाे मृत्युः ६३८ संक्रमित थपिए

१० साउन २०७९,काठमाडौं- नेपालमा आज  काेराेना भाइरसका कारण २ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । याेसँगै मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ५९ पुगेकाे छ ।  पछिल्लाे समय नेपालमा काेराेना संक्रमण संख्या बढ्न थालेकाे छ । पछिल्लो २४ घण्टामा थप ६ सय ३८ जनामा कोरोना भाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । ५ हजार ५५ जनाको नमूना परीक्षण गर्दा साे संख्यामा भाइरस संक्रमण देखा परेकाे हाे । केही समय यता काेराेना भाइरस संक्रमण संख्या फेरि बढ्न थालेकाे छ ।

सो अवधिमा २ सय १८ जना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् ।  हाल सक्रिय सङ्क्रमितको सङ्ख्या ३ हजार ७ सय १४ पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post राष्ट्रिय बहुमुखी सहकारीकाे व्यवस्थापकमा शैक्षिक व्यक्तित्व तुम्बापाे नियुक्ती
Next post Mostbet-AZ91 Güzgü : İstənilən Yerdən Giriş Bonus 550+250F