नेपालमा आज २६३ जना संक्रमितः २ जनाकाे मृत्यु

२८ साउन २०७९,काठमाडौं- पछिल्लाे समय नेपालमा काेराेना संक्रमण संख्या बढ्न थालेसँगै मृत्यु हुनेकाे संख्या पनि बढेकाे हाे । पछिल्लो २४ घण्टामा थप २ सय ६३ जनामा कोरोना भाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । ३ हजार १ सय ६५ जनाको नमूना परीक्षण गर्दा साे संख्यामा भाइरस संक्रमण देखा परेकाे हाे । केही समय यता काेराेना भाइरस संक्रमण संख्या फेरि बढ्न थालेकाे छ । सो अवधिमा ५ सय १ जना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् ।  हाल सक्रिय सङ्क्रमितको सङ्ख्या ५ हजार ४ सय ३४ रहेकाे छ । नेपालमा आज  काेराेना भाइरस संक्रमणका कारण २ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । याेसँगै मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ८६ जना पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Mostbet yukle ᐈ Android, iOS Mostbet indir Azərbaycan üçü
Next post क्रिप्टो करेन्सीका कारण आर्थिक चक्रमा समस्याः संकटकाे वेला पनि मेची सहकारी प्रदेशमै उत्कृष्ट