नेपालमा आज १४२ जना संक्रमित

१९ भदाै २०७९,काठमाडौं- नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ सय ४२ जनामा कोरोना भाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । ३ हजार ४ सय ५० जनाको नमूना परीक्षण गर्दा साे संख्यामा भाइरस संक्रमण देखा परेकाे हाे । केही समय यता काेराेना भाइरस संक्रमण संख्या केही घट्न थालेकाे छ । सो अवधिमा २ सय ३० जना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् । नेपालमा पछिल्लाे समय सक्रीय संक्रमितकाे संख्या २ हजार ५ सय २८ रहेकाे छ  । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा काेराेना संक्रमणका कारणा कसैले पनि ज्यान गुमाउनु परेकाे छैन । नेपालमा काेराेनाका कारण हालसम्म मृत्यु हुनेकाे संख्या १२ हजार ७ जना पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post स्थानीय सरकारका कार्यशैली सुधारका लागि गौरादहमा समिक्षा गोष्ठी (फाेटाे फिचर)
Next post 1XBET Mobile APK Smartfon proqramını yükləy