नेपालमा आज ४२ जनामा संक्रमणः नयाँ भेरियन्ट देखा परेकाले सवै सचेत रहन आग्रह

७ कार्तिक २०७९,काठमाडौं- नेपालमा पछिल्लो समय कोरोना सङ्क्रमण विस्तारै ओरालो लाग्न थालेको छ । मन्त्रालयका अनुसार आज ४२ जनामा सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । ९ सय ४१ जनाकाे नमूना परीक्षण गर्दा सो सङ्ख्यामा सङ्क्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । तर अाज एक जनामा भने नयाँ प्रजाति भेरियन्ट देखा परेकाले चाडबाडमा सवैले स्वास्थ्य मापदण्ड पालना गर्न स्वास्थ्य मन्त्रालयले अाग्रह गरेकाे छ ।  यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा ४३ जना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् भने १ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । याेसँगै नेपालमा काेराेनाका कारण ज्यान गुमाउनेकाे संख्या १२ हजार १९ जना पुगेकाे छ ।  यसैगरी देशभर काेराेना संक्रमितकाे संख्या ६ सय ९२ जनामा झरेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post विपन्न वस्तीमा वेरुजुः घर बनाउन लिएको पैसा अन्यत्र खर्च (फाेटाे फिचर)
Next post चियाले मुल्य नपाउँदा समस्याः झण्डै २ अर्व मुल्यको चिया गोदामै थन्कियो