नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा पक्राउ परेकाहरू उच्च पदस्थ व्यक्तिहरूकाे बयान

१९ जेष्ठ २०८०, काठमाडौँ- नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणका आरोपित पूर्वगृहमन्त्री बालकृष्ण खाणसहित आज तीन जनाको बयान आज जिल्ला अदातल काठमाडौँमा सुरु भएको छ । बिहान ११ बजेदेखि पूर्वगृहमन्त्री खाण, भुटानी शरणार्थीका नेता टेकनाथ रिजाल तथा हरिभक्त महर्जनको बयान सुरु भएको जिल्ला अदालत काठमाडौँका सूचना अधिकारी दीपक दाहालले जानकारी दिनुभयो ।
उहाँका अनुसार उक्त प्रकरणमा मुछिएका पूर्वउपप्रधानमन्त्री टोपबहादुर रायमाझी, पूर्वसांसद आङटावा शेर्पा र हज कमिटीका अध्यक्ष शमशेर मियाँको बिहीबार बयान सकिएको छ । आरोपितमध्ये बिहीबारसम्म १५ प्रतिवादीले बयान दिइसकेको सूचना अधिकारी दाहालले बताउनुभयो । दाहालका अनुसार सो प्रकरणमा मुछिएकाहरुको बयान यही जेठ १२ गतेदेखि सुरु गरिएकोमो आज तीन जनाको बयान भइरहेको बताउनु भयाे । याेसँगै पक्राउ परेकाहरूकाे बयान लिने कार्य सकिएकाे जिल्ला अदालत काठमाण्डाैले जानकारी दिएकाे छ ।  नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणका आरोपितमध्ये १८ जना पक्राउ परेका छन् भने १२ जना अझै फरार रहेको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौँले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणमा फरार रहेका महर्जन सहित हालसम्म १८ जना पक्राउ
Next post सुनकोशी दुर्घटनामा परेका सीटीईभीटीका अधिकारी र जिपको खोजी जारीः ३ जना अझै वेपता