नेपालमा आज ८२ निकाे, ७८ जना संक्रमित

१६ फाल्गुन २०७७, काठमाडौं- नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ८२ जना संक्रमित निको भएर घर फर्किएका छन । नेपालमा २ लाख ७० हजार ४ सय ७ जना निको भइसकेका छन । यस्तै आज थप ७८ जना कोरोना भाइरसको नयाँ संक्रमित थपिएका छन । आज थपिएका संक्रमितसँगै नेपालमा संकृय संक्रमितको संख्या ९ सय ६२ जना पुगेका छन् ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज अपडेट गरेको तथ्याङ्क अनुसार नेपालमा संक्रमित हुनेको कूल संख्या २ लाख ७४ हजार १ सय ४३ जना पुगेको छ ।

नेपालमा आज थप १ जना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना भाइरस संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या २ हजार ७ सय ७४ पुगेको छ । नेपालमा अब ९ सय ६२ जना आइसोलेशनमा छन भने ६८ जना क्वारेन्टिनमा रहेका मन्त्रालयले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post आफूलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउन ओलीको चुनौती
Next post राष्ट्रपतिबाट प्रतिनिधिसभाको अधिवेशन आव्हान