ताप्लेजुङकाे दाेभानमा भएकाे आगलागीमा ४९ घर नष्टः विवरण संकलन जारी

१९ फाल्गुन २०७७, ताप्लेजुङ– ताप्लेजुङको दोश्रो ठुलो बजार दोभानमा भएकाे आगलागीमा ४९ वटा घर जलेर खरानी बनेका छन् । मेरिङदेन गाउँपालिका ३ खाम्लुङमा हिजाे मंगलबार विहान करिव सवा ९ बजे तिर आगलागी सुरु भएको स्थानीयले बताएका छन् ।

आगलागीको सुरुवात भोलानाथ पौडेलको घरबाट विधुत सर्ट भएर भएको हुन सक्ने अनुमान गरिएकाे छ । आगलागीमा परेर विचल्नीमा परेकाहरूलाइ सहयाेग गर्न स्थानीय तह र अग्नी पीडितले सरकार र सहयाेगीदाताहरूसँग अनुराेध गरेका छन् । आगलागीबाट भएकाे क्षति विवरण संकलन भइरहेकाे छ ।

आगलागी भएकाे लाइभ दृष्य हेर्नका लागि तलकाे लिंक थिच्नुहाेस् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नेपालमा आज निकाे हुने र संक्रमितकाे संख्या ८७, सांसदहरूले पनि लगाए खाेप
Next post शान्ति प्रकृयामा उपलव्धीः सरकार र विप्लव समूहबीच ३ बुँदे सहमति