आगलागीबाट मोरङकाे रंगेलीमा सिंगाे सन्थाल बस्ती जलेर नष्ट

३ चैत्र २०८०, माेरङ–  मोरङको रंगेली नगरपालिका ३ बावुसाहेव टोलको सन्थाल बस्तीमा शनिबार अपराह्न आगलागी हुँदा बस्ती नै सखाप भएको छ । आगलागीबाट २२ घर जलेर नष्ट भएको मोरङ प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरी प्रवक्ता डीएसपी रञ्जन दाहालका अनुसार आगलागीको कारण र क्षतिको प्रारम्भिक विवरण उपलब्ध भएको छैन ।

प्रत्यक्षदर्शी रवीन्द्र ठकुरी (कान्छा) का अनुसार बस्ती माथि रहेको विजुलीको तार आपसमा ठोक्किएर स्थानीय जंगली सतारको फुसको छाना भएको घरमा झिल्का झर्दा आगलागी सुरु भएको थियो । विधुत सर्ट हुँदा निस्किएकाे झिल्काेबाट फुसकाे छानाेमा अागाे लागे पछि अन्य घरमा आगाे सल्किएकाे थियाे ।

बाँस र सन्ठीको टाटी  भएकाे घरमा रहेकाे सवै सामानहरू जलेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post दोषीलाई जेलमा नहाले विकास संभव छैनः किराँती
Next post झापाको कन्काइ सिंचाइको अतिक्रमित जग्गा जोगाउने प्रयास थालिँदै