नेपालमा आज ३८९९संक्रमित १७७८ निको: २० जनाको मृत्यु

१२ साउन २०७८, काठमाडौँ — पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा ३ हजार ८ सय ९९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ  । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १२ हजार ६५५ पीसीआर परीक्षणमा मंगलबार थप २ हजार ७२६ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

यस्तै एन्टिजेन विधिद्वारा गरिएको ४ हजार ८६३ परीक्षणबाट १ हजार १७३ जनामा पोजिटिभ देखिएको छ । २४ घण्टामा पीसीआर र एन्टिजेन विधिबाट गरिएको १७ हजार ५१८ परीक्षणमा ३ हजार ८९९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमण हुनेको संख्या ६ लाख ८५ हजार ६७३ पुगेको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ७ सय ७८ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । हालसम्म नेपालमा कोरोनामुक्त हुनेको संख्या ६ लाख ४७ हजार ७९ छ ।

नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट थप २० जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाबाट मृत्यु हुने‍को संख्या ९ हजार ७ सय ५८ पुगेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post यादव पक्षलाई जसपाको आधिकारिता प्राप्त
Next post नेपालमा थप संक्रामक डेल्टा उत्परिबर्तन फेला