नेपालमा आज ९६८ संक्रमित, १११४ निकाेः ६ जनाकाे मृत्यु

१९ असाेज २०७८, काठमाडौं– नेपालमा गत २४ घण्टामा ९ सय ६८ कोभिड १९ संक्रमित थपिएका छन् । देशभर १६ हजार ४२ जनाको पीसीआर र एन्टीजेन नमूना परीक्षण गर्दा ९ सय ६८ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । याेसँगै नेपालमा संक्रमित हुनेकाे संख्या ७ लाख ९८ हजार ७ सय ६६ पुगेकाे छ ।

यसैगरी पछिल्लाे समय देशभर २४ घण्टामा १ हजार १ सय १४ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा ६ जनाको मृत्यु भएको छ । हालसम्म नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार १ सय ८० पुगेकाे छ । हाल नेपालमा १६ हजार २ सय ४८ जना सक्रीय संक्रमित रहेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post ३ बर्ष पछि साेनाम हत्या र ३३ किलाे सुन काण्डकाे फैसलाः ६ जनालाई जन्मकैद
Next post प्रथम अध्यक्ष प्रदेश एक पालिका स्तरीय भलिवल कप २०७८ झापाको पोल्टामा