असाहय शरणार्थीलाई तेस्रो मुलुक पुगेका भूटानीबाट चामाल वितरण (भिडियाे सहित)

५० परिवार असाहयले खुशी हुँदै दातालाइ दिए धन्यवाद

१३ कार्तिक २०७८
समस्यामा परेका भूटानी शरणार्थीलाई अमेरिका पूनर्वास भएका भूटानीले चाडपर्वलाई लक्षित गरी चामल वितरण गरेका छन् । शरणार्थीलाई रेखदेख गर्दै आएको दातृ निकायले राहत कटौती गरे पछि अति जोखिममा रहेका असाहय ५० घर परिवारलाई पूर्ण बहादुर तिवारी र खालेश्वरी तिवारीले आफ्ना पितृको नाममा २५ केजीका दरले १ वोरा चामल र नुन एक कार्याक्रमबीच आज वितरण गरिएको छ ।

पितृहरु अगम प्रसाद र विष्णुमाया तिवारी तथा कुविरसिंह र गंगामाया विष्टको नाममा असाहय परिवारलाई तिहारमा सहयोग पुग्ने अपेक्षामा चामल वितरण गरिएको शरणार्थी शिविरमा रहनु भएका आफन्त कुलबहादुर विष्टले जानकारी दिनु भयो । यस्तो कार्यले समाजमा ठूलो टेवा पुग्ने कार्याक्रममा सहभागीहरुले बताएका छन् ।

भूटानी शरणार्थी शिविर वेलडाँगीका सहायक शिविर सचीव टेकबहादुर राईको प्रमुख आथित्यमा भएको कार्याक्रममा उहाँले यस्तो सहयोगले असाहय भूटानीलाई ठूलो टेवा पुग्ने बताउनु भएको छ । चामाल पाएका असाहय शरणार्थीले दाता परिवारलाई धन्यवाद दिँदै फेरि फेरि सहयोग गर्न आग्रह गरेका छन् । यस अघि यसै परिवारका आफन्त सिदबहादुर विष्टले पथरी र वेलडाँगी गरी एक सय घर परिवारलाई दशैंमा चामाल वितरण गर्नु भएको थियो । असाहय शरणार्थी परिवारलाई तिवारी र विष्ट परिवारले गरेको सहयोग उदाहरणीय र प्रशंसनीय भएको सामाजिक अगुवाहरुले बताएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नेपालमा आज ३७२ संक्रमित, ९११ निकाेः ११ जनाकाे मृत्यु
Next post प्रकाश पराजुली र मिना बुढाथोकीलाइ दोहोरी च्याम्पियन उपाधी