नेपालमा आज ६४६२ संक्रमित, १४१६ निकाेः ४ जनाकाे मृत्यु

९ माघ २०७८, काठमाण्डाैं– नेपालमा काेराेनाकाे तेस्राे लहरका कारण ६ हजार ४ सय ६२ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । गत २४ घण्टामा कोरोना भाइरसका १७ हजार ४ सय ३७ जनाकाे नमूना परीक्षण हुँदा ६ हजार ४ सय ६२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । सोही अवधिमा १ हजार ४ सय १६ जना संक्रमण मुक्त भएका छन् । केही दिन यता काेराेना भाइरस संक्रमितकाे संख्या बढ्न थाले पछि सक्रीय संक्रमितकाे संख्या समेत बढेकाे छ । हाल सक्रीय संक्रमितहरूकाे संख्या ७७ हजार ४४ जना पुगेकाे छ । आज नेपालमा ४ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । याेसँगै नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ६ सय ५५ पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post काेराेना भाइरसले मृत्युसंख्या बढ्न थाल्याेः आज एकै दिन १६ जनाकाे मृत्यु, १० हजार बढी संक्रमित
Next post नेपालमा आज १०३१९ संक्रमित, २५४० निकाेः ४ जनाकाे मृत्यु (तालिका सहित)