नेपालमा आज ३६३७ संक्रमित, ७५५५ निकाेः १२ जनाकाे मृत्यु

१९ माघ २०७८,काठमाडौं– नेपालमा गत २४ घण्टामा ३ हजार ६ सय ३७ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ११ हजार ५ सय ८२ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा ३ हजर ६ सय ३७ जनामा संक्रमण पुष्ट भएको हो । २४ घण्टामा ७ हजार ५ सय ५५ जना डिस्चार्ज भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा १२ जनाको मृत्यु भएको छ । याेसँगै नेपालमा हालसम्म काेराेनाका कारण मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ७ सय ६४ जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या ७४ हजार ६ सय ५३ रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post अमेरिका पुगेका भूटानी यूवाको सहयोगमा गरेको गुरूचेला कार्यक्रम उदाहरणीय बन्दै (फाेटाे /भिडियाे फिचर सहित)
Next post अनुदानले माछा पालन बढ्दैः भारतीय माछाका कारण किसानहरु समस्यामा (फाेटाे फिचर सहित)