सुनकाे मुल्य एक लाख नजिक

Gold bars

२० फाल्गुण २०७८,सारासन्देश समाचार-  सुनकाे मुल्य प्रति ताेल एक लाख नजिक पुगेकाे छ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९०० ले बढेर रु ९९ हजार ९०० पुगेको छ । पहेँलो धातु अघिल्लो दिन प्रतितोला रु ९९ हजारमा कारोबार भएको थियोे । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासङ्घले सार्वजनिक गरेको विवरणानुसार आज तेजाबी सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९९ हजार ४०० तोकिएको छ । यसको मूल्य बिहीबार प्रतितोला रु ९८ हजार ५०० थियो । त्यस्तै आज चाँदीको मूल्य अघिल्लो कारोबार मूल्यका तुलनामा स्थिर रहि प्रतितोला रु एक हजार ३८० कायम रहेको महासङ्घले जनाएको छ ।

महासङ्घले अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा सुन तथा चाँदीका मूल्यमा हुने उतारचढावका आधारमा यहाँ दैनिक कारोबार मूल्य तोक्दै आएको छ । अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा आज सुन प्रतिऔँस एक हजार ९ सय ३५ डलर आसपास कारोबार भइरहेको छ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post नेपालमा आज १२६ संक्रमित, ३८५ निकाेः १ जनाकाे मृत्यु
Next post प्रथम दमक कप राष्ट्रिय महिला भलिवल प्रतियोगिता शुरुः नेपाल पुलिस र न्यूडायमण्डकाे विजय शुरूवात (फाेटाे फिचर सहित)