नेपालमा आज ६५ संक्रमित, १९२ निकाे

२९ फाल्गुन २०७८,काठमाडौं–नेपालमा  गत २४ घण्टामा ६५ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएकाे छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ७ हजार ८ सय ४७ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा ६५ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा  १ सय  ९२ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा कसैले पनि काेराेना संक्रमणका कारण ज्यान गुमाउनु परेकाे छैन । हालसम्म काेराेनाका कारण नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ५० जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या ४ हजार ९ सय १७ जनामा झरेकाे छ । याे संख्या पछिल्लाे केही समय यता दिनहूँ घट्नेक्रममा रहेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post धुलाबारी झापा सेमिफाइनलमा प्रवेश (फाेटाे फिचर सहित)
Next post प्रदेश स्तरीय कमल अध्यक्ष कपको फाइनलमा टेम्के धरान प्रवेश