१ चैत्र २०७८–झापा
झापाकाे दमकमा दमक गोल्ड कपको दोस्रो सस्करण हुने भएको छ । प्रथम पुरस्कार नगद १३ लाख ११ हजार पुरस्कार राशी भएको दमक गोल्ड कप २०७८ चैत्र ९ गते देखी १८ गते सम्म हुने आज पत्रकार सम्मेलन मार्फत जानकारी गराइएको छ ।
प्रतियोगीताको द्धितिय हुने टिमले ६ लाख ११ हजार गर्नेछ।  यस्तै विभिन्न विधागत विजेता तथा उत्कृष्ट खेलाडीलाई पनि २१ हजार माथीको पुरस्कारको व्यवस्था गरिएको छ । दमक वडा नं. ३ काे चुलाचुली खेल मैदानमा हुने भनिएकाे खेल संचालनका लागि १ कराेड २३ लाख खर्च हुने आयाेजक दमक नगरपालिकाको खेलकुद विकास समितिले जानकारी दिएकाे छ ।  प्रतियोगीतामा भारत र अफ्रिका सहित नेपालका राष्ट्रिय स्तरका क्लवहरुको सहभागीता रहने छन् । मोफलसलकै सर्वाधिक पुरस्कार राशी भएको याे खेल प्रतियाेगितामा दमक नगरपालिकाले २५ लाख नगद उपलव्ध गराउने दमक नगर खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष भिमराज चाैंलागाइले सम्मेलनमा जानकारी दिनु भयाे ।

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *