नेपालमा आज २१ संक्रमित, ३१९ निकाे

१४ चैत्र २०७८,काठमाडौं– नेपालमा  गत २४ घण्टामा २१ जनामा मात्र कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएकाे छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ६ हजार ३ सय ९ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा २३ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा  ३ सय  १९ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा कसैले पनि ज्यान गुमाउनु परेकाे छैन । हालसम्म काेराेनाका कारण नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ५१ जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या १ हजार २ सय ५४ जनामा झरेकाे छ । याे संख्या पछिल्लाे केही समय यता दिनहूँ घट्नेक्रममा रहेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post त्रिभूवन आर्मीको हारः दार्जिलिङको मानेभञ्ज्याङ फराकिलो गोल अन्तरले विजयी (फाेटाे भिडियाे सहित)
Next post दमक गोल्ड कप पाँचाै खेलः पुलिस सेमिफाइनलमा (फाेटाे फिचर सहित)