नेपालमा आज ११ संक्रमित, ९० निको

१९  चैत्र २०७८,काठमाडौं– नेपालमा गत २४ घण्टामा ११  जनामा मात्र कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ३ हजार ३  सय ६०  जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा २२  जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लो २४ घण्टामा ९०  जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा कसैले पनि ज्यान गुमाउनु परेको छैन । हालसम्म कोरोनाका कारण नेपालमा मृत्यु हुनेको संख्या ११ हजार ९ सय ५१ जना पुगेको छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या ९ सय ४२ जनामा झरेको छ । यो संख्या पछिल्लो केही समय यता दिनहूँ घट्नेक्रममा रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post दमकमा डुवेर किशोरको मृत्युः स्थानीय सरकारको लापार्वाही भएको गुनासो
Next post बम बिष्फोटन घटनामा संलग्न रहेको अभियोगमा ४ जना पक्राउ