दशैैं तिहार अवधिमा झापामा १४ स्थानमा आगलागीः एक जनाको मृत्यु

३० कार्तिक २०८०/सारासन्देश समाचार

झापा जिल्लामा दशैं तिहार अवधिभर १४ स्थानमा आगलागीका घटना भएका छन् । आगलागीबाट एक जनाको बृद्धाको ज्यान समेत गएको छ भने केही घाइते भएका छन् । यस्तै आगलागीबाट आधा दर्जन पशु चौपाया जलेर मरेका छन् । अर्जुनधारा नगरपालिका वडा नं. १० की ७५ बर्षी दिलकुमारी राईको जलेर घटना स्थलमै मृत्यु भएको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले दिएको जानकारी अनुसार सवैभन्दा धेरै आगलागी दमक र विर्तामोड नगरपालिका भएका छन् । तिहारमा खासगरी विजुलीको प्रयोग अधिक हुने भएकाले पनि आगलागीका घटना अधिक भएको पाइएको छ । जिल्लामा आगलागीबाट झण्डै एक करोड बराबरको धनमाल जलेर नष्ट भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको छ ।

अधिकांश आगलागीका घटना विधुत सर्ट र ग्याँसका कारण भएकाले यस तर्फ सचेत हुन प्रहरी कार्यालयले सूचना समेत जारी गरेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post भारत नियन्त्रित काश्मिरमा बस दुर्घटना हुँदा कम्तीमा ३६ जनाको मृत्युः १९ जना घाइते
Next post लामो समय देखि दुधको भूक्तानी नपाउँदा पशु पालक किसान कृषि व्यवसाय छाड्दै (फाेटाे फिचर)