बझाङमा ५० प्रतिशत मात्रै मतदान

१५ वैशाख २०८१ बझाङ– बझाङ जिल्लाकाे  निर्वाचन क्षेत्र नं १ को प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नं.१ मा करीब ५० प्रतिशत मतदान भएको छ । यस अघि बझाङ जिल्ला प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नं. १ को प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नं १ मा ५२ दशमलव ९८ प्रतिशत मतदान भएको थियो । बझाङ प्रदेशसभा उपनिर्वाचनमा ६१ हजार ७ सय ४८ मतदाता रहेका छन् ।

बझाङ जिल्ला प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नं १ को प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नं १ का मतपेटिका मतगणनास्थल बझाङ जिल्ला अदालत चैनपुरमा हवाईमार्गबाट समेत ढुवानी गर्नुपर्ने भएकोले भोली बिहान १० बजेभित्र ढुवानी भइसक्ने गरी आवश्यक व्यवस्था मिलाइएको आयोगले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post इलाममा ६० प्रतिशत मतदान (फाेटाे फिचर)
Next post उपनिर्वाचनमा दुवै स्थानमा एमालेको अग्रताः एमालेले बाजी मार्ने संभवना अधिक