नेपालमा आज ह्वात्तै बढ्याे संक्रमण संख्याः एकै दिन ४९०१ संक्रमित

२६ श्रावण २०७८, काठमाडौं- नेपालमा आज कोरोना संक्रमण फेरि ह्वात्तै बढेकाे छ । ३ हजार हाराहारीमा रहेकाे संक्रमण संख्या आज ५ हजार नजिक पुगेकाे छ ।  स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार गत २४ घण्टामा १९ हजार १ सय २३ जनाको नमूना परीक्षण गर्दा ४ हजार ९ सय १ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । हिजाे ३ हजार ५ सय ५१ जनामा संक्रमण देखा परेकाे थियाे । यसरी एक्कासी संक्रमण संख्या बढ्नुले पुनः तेस्राे लहर शुरू हाेला कि भन्ने शंका गर्न थालिएकेा छ ।

२४ घण्टामा २ हजार १ सय १५ जना निको भएका छन् भने ३५ जनाको मृत्यु भएको छ । नेपालमा कोरोनाबाट अहिलेसम्म १० हजार १ सय ५० जनाको मृत्यु भएको छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या ३७ हजार ३ सय ३२ जना रहेको छ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post सरकारी माछा पोखरी प्रयोग विहीनः भूरा उत्पादन रोकिदाँ किसानलाई समस्या (भिडियाे कथा सहित)
Next post पूर्वी नेपालकै सवैभन्दा धेरै हाते नेपाली कागज झापामा उत्पादनः कोरोना कहरले कागज विक्रीमा समस्या (भिडियाे सहित)