नेपालमा आज ३४८१ जना संक्रमित, १८५० निकाेः ३० जनाकाे मृत्यु

२७ श्रावण २०७८, काठमाडौं– नेपालमा थप ३ हजार ४ सय ८१ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयमा बुधबार आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा १० हजार ९०७ पीसीआर परीक्षणमा देशभर २ हजार ६ सय १६ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको जानकारी दिइएको हो । यस्तै एन्टिजेन विधिबाट ५ हजार ७ सय ४९ परीक्षणमा ८ सय ६५ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । पीसीआर र एन्टिजेन दुवै गरी १६ हजार ६ सय ५६ जनाको नमूना परीक्षण गर्दा ३ हजार ४ सय ८१ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

मन्त्रालयका अनुसार १ हजार ८ सय ५० जना कोरोनामुक्त भएका छन् । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा ३० जनाको मृत्यु भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post प्राधिकरणको कार्यकारी निर्देशकमा कुलमान घिसिङ नियुक्त
Next post कुलमानको अर्को नाम उज्यालो भन्दै दीप प्रज्वलन