नेपालमा आज २६३४ संक्रमित, १३२० निकाेः २० जनाकाे मृत्यु

३० श्रावण २०७८, काठमाडौं– नेपालमा गत २४ घण्टामा २ हजार ६ सय २४ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् ।  देशभर २४ घण्टामा ८ हजार ६ सय ६७ जनाको पीसीआर परीक्षणमा १ हजार ९ सय ४७ जना कोरोना भाइरसका नयाँ संक्रमित थपिएका छन् भने ४ हजार ९ सय ६ जनाको एन्टिजेन परीक्षणमा ६ सय ७७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । पीसीआर र एन्टिजेन गरी २ हजार ६२४ जनामा काेराेना पुष्टि भएकाे हाे ।  २४ घण्टामा १ हजार ३ सय २० जना संक्रमणमुक्त भएका छन् भने २० जनाको मृत्यु भएको छ । नेपालमा हाल ३९ हजार ४ सय ५ जना सक्रीय संक्रमित रहेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post झापाकाे गाैरीगंजमा जिल्लाकै पहिलो नयाँ शहर बन्दैः शहर बन्न थाले पछि विकासको लहर (भिडियाे कथा सहित)
Next post नेपालमा आज २२१२ संक्रमित, १८६७ निकाेः ३३ जनाकाे मृत्यु