नेपालमा आज १५६२ संक्रमित,१५८९ निकाेः १९ जनाकाे मृत्यु

 पछिल्लो २४ घण्टामा १ हजार ५ सय ६२ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । १० हजार २६६ जनाको पीसीआर परीक्षण गर्दा १ हजार १८० जनामा संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । यस्तै, ४ हजार १७७ एन्टिजेन परीक्षण गर्दा ३८२ जनामा संक्रमण देखिएको मन्त्रालयले जनाएको छ । दुवै विधीबाट गरिएकाे परिक्षणबाट संख्यामा संक्रमण देखा परेकाे हाे ।

२४ घण्टामा १ हजार ५ सय ८९ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै १९ जना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । याेसँगै कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या १० हजार ९८४ पुगेको छ । पछिल्लाे समय देशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या २६ हजार २ सय २ छ ।

हालसम्म नेपालमा कोरोनाबाट ७ लाख ७९ हजार ४ सय ९२ जनामा संक्रमण भएको छ भने ७ लाख ४२ हजार ३०६ जना निको भएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post एउटै चिरपटले हानेर ६ जनाकाे हत्या गरेकाे खुलसाः घटनाकाे वृतान्त दर्दानक पीडा (भिडियाे सहित)
Next post नेपालमा आज १७६० संक्रमित,१२२० डिस्चार्जः ९ जनाकाे मृत्यु