खुशीकाे खबर नेपालमा २ लाख १६ हजार धेरैले जिते काेराेना, झण्डै ९३ प्रतिशत निकाे

१६ मंसीर २०७७, काठमाडौं- नेपालमा हालसम्म २ लाख १६ हजार ५ सय ९४ जना संक्रमण मुक्त भएका छन् । नेपालमा कुल संक्रमितको संख्या २ लाख ३३ हजार ४५२ पुगेको छ । निकाे हुनेकाे संख्या ९२ दशमल ७ प्रतिशत हुन हाे । यस्तै स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आज जानकारी दिए अनुसार नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा १ हजार  ३ सय ४ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन्  । यसैगरी पछिल्लो यही अबधिमा २ हजार ७३ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । पछिल्लाे समय नेपालमा संक्रमण दर भन्दा निकाे हुनेकाे संख्या बढ्न थाले पछि हाल १७ हजार हाराहारीमा मात्र संकमित रहेका छन् ।

यसैगरी पछिल्लो २४ घण्टामा थप २१ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या १ हजार ५ सय २९ पुगेको छ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post शरणार्थी शिविरमा बाल विकास केन्द्र उद्घाटन
Next post संक्रमित भन्दा निकाे हुने धेरै