नेपालमा आज ११२८ संक्रमित, २२१५ निकाेः १४ जनाकाे मृत्यु

२८ माघ २०७८,काठमाडौं– नेपालमा गत २४ घण्टामा १ हजार १ सय २८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण थपिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार २० हजार ९ सय ८९ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा १ हजार १ सय २८ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा २ हजार २ सय १५ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा १४ जनाको मृत्यु भएको छ । याेसँगै नेपालमा हालसम्म काेराेनाका कारण मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ८ सय ७८ जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या २७ हजार ४ सय ४१ जनामा झरेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post पत्रकारकाे समुचित विकास गर्न महासंघ झापाले गर्याे समिति गठन
Next post एक अर्व लगानीकाे नुडल्स उद्योगमा भीषड आगलागी ६ घण्टामा पनि निभेन आगाे (फाेटाे फिचर सहित)