नेपालमा आज ५८ संक्रमित, १४८ निकाे

३० फाल्गुन २०७८,काठमाडौं–नेपालमा  गत २४ घण्टामा ५८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएकाे छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ५ हजार ४ सय १८ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा ५८ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा  १ सय  ४८ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा कसैले पनि काेराेना संक्रमणका कारण ज्यान गुमाउनु परेकाे छैन । हालसम्म काेराेनाका कारण नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ५० जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या ४ हजार ८ सय १९ जनामा झरेकाे छ । याे संख्या पछिल्लाे केही समय यता दिनहूँ घट्नेक्रममा रहेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post मलको मारमा किसानः भारतबाट अवैधरुपमा ल्याएको गुणस्तरहीन मल दोब्बर मुल्यमा खरिद गर्न किसान बाध्य (फाेटाे फिचर सहित)
Next post त्रिभुवन आर्मी क्लबले पाँचौं संस्करणको नेपाल आइस झापा गोल्डकपको उपाधी चुम्याे (फाेटाे फिचर सहित)