शसस्त्र प्रहरी फाइनलमा प्रवेशः अव चैत्र ३ गते टेम्केसँग फाइनलमा भिड्ने (फाेटाे फिचर सहित)

३० फाल्गुण २०७८/झापा
झापाको कमल गाउँपालिकामा जारी प्रदेश स्तरीय प्रथम अध्यक्ष फुटवल कपको फाइनलमा सुनसरीको शसस्त्र प्रहरी पकली टीम प्रवेश गरेको छ । ट्राइवे्रकरमा १–३ गोल अन्तरमा धुलाबारी फुटवल क्लवलाई हराउँदै शसस्त्र प्रहरीले फाइनलको यात्रा तय गरेको हो । निर्धारित समयमा कुनै पनि टिमबाट खेल हुन नसेको पछि खेल ट्राइव्रेकरमा प्रवेश गरेको थियो ।


आजको खेलमा धुलाबारीका जर्सी नम्बर १३ का खेलाडी विशाल दर्जी म्यान अफ द म्याच घोषित भएका छन् । अबको फाइन खेल आगामी चैत्र ३ गते टेम्के फुटवल क्लव धरानसँग प्रहरीको भिडन्त हुने निश्चित भएको छ ।  कमल गाउँपालिका खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा भएको खेलमा झापा, मोरङ्ग, सुनसरी, इलाम, धनकुटा र झापाका ८ वटा टीमको सहभागिता रहेको छ । खेलमा विजयी टिमले २ लाख र उपविजेता टिमले १ लाख नगद सहित ट्रफी र मेडल प्राप्त गर्ने खेल संयोजक तेजकुमार राईले बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post त्रिभुवन आर्मी क्लबले पाँचौं संस्करणको नेपाल आइस झापा गोल्डकपको उपाधी चुम्याे (फाेटाे फिचर सहित)
Next post नेपालमा आज ८३ संक्रमित, १३० निकाे