नेपालमा आज १८ संक्रमित, २७१ निकाे

११ चैत्र २०७८,काठमाडौं– नेपालमा तेस्राे भेरियन्ट अाए यता अाज सवै भन्दा थाेरै संक्रमित देखा परेका छन् । गत २४ घण्टामा १८ जनामा मात्र कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएकाे छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ४ हजार ३ सय ४२ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा १८ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा  २ सय  ७१ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । यस्तै पछिल्लाे २४ घण्टामा कसैले पनि ज्यान गुमाउनु परेकाे छैन । हालसम्म काेराेनाका कारण नेपालमा मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ५१ जना पुगेकाे छ । नेपालमा सक्रिय संक्रमितको संख्या १ हजार ९ सय ६० जनामा झरेकाे छ । याे संख्या पछिल्लाे केही समय यता दिनहूँ घट्नेक्रममा रहेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post दमक गाेल्डकपकाे दाेस्राे दिनः गोर्खा व्याइज रुपन्देही विजयी (फाेटाे फिचर सहित)
Next post दमक गोल्ड कप तेस्रो दिनः बागमतीलाई हराउँदै मनाङ मस्र्याङ्दी विजयी (फाेटाे /भिडियाे फिचर सहित)