झापामा स्वतन्त्र उम्मेद्वारले खाेल्याे खाता प्रमुख र उपाध्यक्षमा पनि प्रतिस्पर्धा कडा

२ जेष्ठ २०७९, सारासन्देश समाचार

झापामा स्वतन्त्र उम्मेद्वारले समेत खाता खाेल्न थालेका छन् । बाह्रदशी गाउँपालिका वडा नम्बर ४ मा स्वतन्त्र उम्मेदवारको प्यानल नै विजयी भएको छ ।वडाध्यक्षमा महताब आलम विजयी भएका हुन । उहाँले ७५२ मत प्राप्त गरेका छन्  । निकटतम प्रतिद्वन्दी नेकपा माओवादी केन्द्रका समिम मियाले ५९१ मत प्राप्त गरेका छन् ।

यस्तै महिला सदस्य कल्पना श्रेष्ठ (७५२), दलित महिला सदस्य सुमित्रादेवी मोची (७३५), वडा सदस्यहरु विवेककुमार गणेश (७२०) र बलबहादुर बानियाँ (६८५) मत सहित विजयी बनेका छन् । यता झापामा स्वतन्त्र उम्मेद्वारकाे रूपमा बुद्धशान्ती गाउँपालिकाकाे उपाध्यक्ष पदमा मिमकुमार नेवारले माअाेबादी केन्द्र र एमालेलाइ नै पछाडि पार्दै अग्रता लिएकाे छ । यस्तै कन्काइ नगरपालिकामा प्रमुख पदमै प्रतिस्पर्धामा शेरबहादुर थापा रहेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post झापाका निर्वाचन अधिकृृत विरुद्ध नाराबारी (फाेटाे फिचर सहित)
Next post झापाको स्थगित स्थानमा भोलि देखि मत गणना शुरु हुने