नेपालमा आज ५७७ संक्रमितः २ जनाकाे मृत्यु

१३ साउन २०७९,काठमाडौं- पछिल्लाे समय नेपालमा काेराेना संक्रमण संख्या बढ्न थालेकाे छ । पछिल्लो २४ घण्टामा थप ५ सय ७७ जनामा कोरोना भाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । ४ हजार २ सय ८२ जनाको नमूना परीक्षण गर्दा साे संख्यामा भाइरस संक्रमण देखा परेकाे हाे । केही समय यता काेराेना भाइरस संक्रमण संख्या फेरि बढ्न थालेकाे छ । सो अवधिमा २ सय ६९ जना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् ।  हाल सक्रिय सङ्क्रमितको सङ्ख्या ४ हजार ३ सय ५६ पुगेकाे छ । नेपालमा आज  काेराेना भाइरसका कारण २ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । याेसँगै मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ६४ पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post भूटानी करातेको कला विश्वमा कहलिँदैः दर्जनाैं स्वर्ण पदक जित्न सफल (भिडियाे रिर्पाेट सहित)
Next post झापामा टनेल खेतीमा आकार्षणः वेमौषमी तरकारीबाट राम्रो आम्दानी (फाेटाे फिचर)