नेपालमा आज ४३८ संक्रमितः २ जनाकाे मृत्यु

१४ साउन २०७९,काठमाडौं- पछिल्लाे समय नेपालमा काेराेना संक्रमण संख्या बढ्न थालेकाे छ । पछिल्लो २४ घण्टामा थप ४ सय ३८ जनामा कोरोना भाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । ३ हजार ६ सय ९९ जनाको नमूना परीक्षण गर्दा साे संख्यामा भाइरस संक्रमण देखा परेकाे हाे । केही समय यता काेराेना भाइरस संक्रमण संख्या फेरि बढ्न थालेकाे छ । सो अवधिमा २ सय ७७ जना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् ।  हाल सक्रिय सङ्क्रमितको सङ्ख्या ४ हजार ३ सय ६९ पुगेकाे छ । नेपालमा आज  काेराेना भाइरसका कारण २ जनाकाे मृत्यु भएकाे छ । याेसँगै मृत्यु हुनेकाे संख्या ११ हजार ९ सय ६६ पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post शहरी विकास मन्त्री चौधरी सहितको टोलीले दमकमा ठूला आयोजनाको अनुगमन
Next post लागु औषध राखेको गाडी सहित दुई पक्राऊः गत बर्षमा ३०७ जना पक्राउ