नेपालमा आज ३०० जना संक्रमित

२१ भदाै २०७९,काठमाडौं- नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ३ सय जनामा कोरोना भाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । ४ हजार ५ सय ९० जनाको नमूना परीक्षण गर्दा साे संख्यामा भाइरस संक्रमण देखा परेकाे हाे । केही समय यता काेराेना भाइरस संक्रमण संख्या केही घट्न थालेकाे छ । सो अवधिमा १ सय २४ जना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् । नेपालमा पछिल्लाे समय सक्रीय संक्रमितकाे संख्या २ हजार ४ सय ५७ रहेकाे छ  । यसैगरी पछिल्लाे २४ घण्टामा काेराेना संक्रमणका कारणा कसैले पनि ज्यान गुमाउनु परेकाे छैन । नेपालमा काेराेनाका कारण हालसम्म मृत्यु हुनेकाे संख्या १२ हजार ७ जना पुगेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post मुख्यमन्त्री राईलाई मातृशोकः अाजै गरियाे दाहसंस्कार
Next post सिमावर्ती क्षेत्रका विपन्न बालबालिकाहरू विद्यालय छाड्दैः १५ देखि २० प्रतिशत ड्रप अाउट